Všem přejeme krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok 2018!!!

♥ VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU ZADANÁ ♥

♥ MÁME ŠTĚNÁTKA!! ♥

V pátek 27.1.2017 se naší Aschlince narodilo 9 štěňátek. a to 7 holčiček ( plavá,modrá a 5 černých) a dva kluci ( plavý a modrý). Všichni jsou zdaví a mají se čile k světu. Máme z nich obrovskou radost :-)

♥ BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA ♥

U štěňátek předpokládáme výborné zdraví, povahu i exteriér. Je to opakované spojení naší modrobílé fenky Aschlee Bella di Notte a hnědobílého psa Obelixe Vanilky. Oba rodiče mají milou, láskypnou povahu a neprojevují žádné známky bázlivého chování. Jak Aschlee tak Obelix se můžou pyšnit předeším pevným zdravím( oba rodiče Obelixe se dožili téměř 16 let, rodiče Aschlee dosud žijí a i když už jim bude skoro 9 let, tak nikdy neměli žádné zdravotní problémy). A i na výstavách jsou velmi úspěšní:

Otec Obelix Vanilka je Český junior šampion, Český šampion i Český grand šampion.

Matka Aschlee Bella di Notte je také výstavně úspěšná fenka, získala titul Junior šampion a má dvě čekatelství na Šampiona českého. Pyšní se také titulem WorkChampion. Miluje pohyb, proto vyniká především v coursingu, dál složila zkoušku ZVOP a ZOP

Očekáváme štěňátka všech barev, která budou vhodná jak na výstavy, tak pro různé psí sporty (agility, coursing, frisbee, dogdancing, dogtreking a další) ale především se hodí jako rodinný pes, který miluje lidi, děti i další zvířecí členy rodiny...

ŠTĚŇÁTKA BY SE MĚLA NARODIT KONCEM LEDNA. Rezervace bereme už teď, v případě dotazů se mě nebojte kontaktovat. Nezávazné návštěvy jsou vítány :-)

Abbaye Vie de Blanc na titulní straně časopisu Psí kusy :-)

Super setkání na klubové výstavě v Mladé Boleslavi

Vrh A v 6ti měsících
zleva - Allotria, Abbaye, Anneliese, Aschlee, Obelix, Andreé, Amber sun

♥ Všechna štěňátka jsou v nových domovech ♥

♥ JEŠTĚ MÁME VOLNÁ ŠTĚŇÁTKA ♥

Hrozně rychle to utíká, našim štěňátkům už jsou 4 týdny...

♥ ♥ ♥ ŠTĚŇÁTKA JSOU NA SVĚTĚ ♥ ♥ ♥

Ve středu 14.10 se nám narodilo 8 krásných štěňátek ve třech barvách a to 7 holčiček ( 2 hnědé, 1 modrá, 4 černé) a jeden černý pejsek :-) všichni mají nádherné bílé znaky. Více fotek a informací najdete v sekci štěňátka...

♥ BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA ♥

Tak nám ultrazvuk potvrdil, že se v naší chovatelské stanici VIE DE BLANC v polovině října narodí štěňátka :-)

Tak kdybyste někdo měl zájem o tohoto úžasného, stále veselého psa s láskyplnou povahou, neváhejte a ozvěte se nám.

Bereme záznámy už teď, štěńátka by měli být ve všech čtyřech barvách, k odběru v polovině prosince.

Otec Obelix Vanilka je český šampion, velmi krásný pes, který mě okouzlil na první pohled...má velmi milou, láskyplnou povahu a je to prostě takový pohodář :-)

Matka Aschlee Bella di Notte je také výstavně úspěšná fenka, získala titul Junior šampion a má dvě čekatelství na Šampiona českého. Pyšní se také titulem WorkChampion. Miluje pohyb, proto vyniká především v coursingu, dál složila zkoušku ZVOP a ZOP.

MÁME NAKRYTO

Narození štěňátek, pokud nám bude štěstí přát, očekáváme zhruba v polovině října 2015. Matkou štěňátek se ve svých 3 letech stane Junior Šampionka Aschlee Bella di Notte, krásná, výstavně i pracovně úspěšná modrá fena. Otcem štěňátek bude překrásný hnědý pes s vynikající povahou a to Český šampion Obelix Vanilka..Oba rodiče jsou zdraví, plnochrupý, DKK 0/0. Očekáváme štěňátka všech barev s vynikající povahou i exteriérem.

Aschlinka se po získání třetího titulu CAJC stala JUNIOR ŠAMPIONKOU !!!

Tak toto je nový člen naší rodiny, jmenuje se Max a je to kříženec dlouhosrsté kolie...

Maxík mě okouzlil jediným pohledem, když jsem na jeho fotky náhodou narazila na facebooku. Od té chvíle jsem na něj nemohla přestat myslet, a po 14ti dnech jsem si pro něj jela do útulku OZ Stražni anjeli do Žiaru nad Hronom...Bylo to 17.11 a jela jsem vlakem, a Max cestu velmi dobře zvládnul:-). Je to úžasný pejsek, je tak miloučký a hodný. Ze začátku na mě byl strašně fixovaný, se ode mě nehnul na krok, časem však pochopil, že ho nikam nezavřu a nikam mu neuteču, tak už je klidný i v jiné místnosti než jsem já a nebo venku na zahradě :-). Strašně nás miluje, je vděčný za každé pohlazení a je opravdu šťastný, výborně si rozumí s Aschlinkou, se kterou věčně řáděj. Jinak je to velmi šikovný a inteligentní pes, učíme se novým povelům a jde mu to úplně samo. Jsem hrozně šťastná, že ho mám, je to takový zlatíčko moje :-)

Max a Aschlinka jsou velcí kámoši ♥

http://www.youtube.com/watch?v=z3I4VczVCF0

DNE 9.10.2012 MĚ NAVŽDY OPUSTILA MOJE MILOVANÁ LESSINKA...

Lesinka byla ta nejúžasnější fenka, jakou jsem kdy mohla mít, nikdy nezapomenu na ty krásné chvíle, které jsme spolu prožili. Byla nadprůměrně inteligentní, poslušná, strašně hodná a nadherná...a nade vše mě milovala...

LESSINKO BYLO MI CTÍ BÝT TVOU PANIČKOU, STRÁVILA JSEM S TEBOU TÉMĚŘ 15 LET ŽIVOTA A BYLI TO NEJKRÁSNĚJŠÍ ROKY MÝHO ŽIVOTA...MÁM TĚ MOC RÁDA A NIKDY NA TEBE NEZAPOMENU...SBOHEM LESIÍÍÍ

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU ZADANÁ, DOMA MÁME NOVÝ PŘÍRŮSTEK!!

Aschlee Bella di Notte - domů jsme si ji přivezli v pátek 1.6. a od té doby nám dělá jen samou radost. Je výborně socializovaná a za to moc děkujeme chovatelce Katce Šandové. Výborně snáší jakýkoliv hluk, lidi, zvířata, auta, prostě nic jí nevadí. Je to zlatíčko!!!

ASCHLEE BELLA DI NOTTE

Tato modrá fenka si získala naše srdce a tak už brzy pojede s námi domů. Už se na ní moooc těšíme :-)). Ostatní štěňátka už jsou zadaná, pouze modrý pejsek Arney ještě hledá své páníčky :-) 

♥♥♥ ŠTĚŇÁTKA JSOU NA SVĚTĚ ♥♥♥

Devět malých chlupáčků se 10.4.2012 narodilo v chovatelské stanici Bella di Notte. Šest holčiček, tři černé, dvě modré a jedna plavá a dva modří pejsci. Štěňátka jsou nádherná a Engík může být hrdý na tak úžasné potomky :-)))

CH.FILIPPO Z VILETE BOHEMIA A ANABEL BLUE DAISY OF HIGHLAND ČEKAJÍ ŠTĚŇÁTKA!!!

Narození štěňátek očekáváme v polovině dubna a je to první vrh tohoto spojení. Předpokládáme, že štěňátka by se mohla narodit ve všech 4 barvách. Už se moooc těšíme :-)))). Další informace najdete v sekci ŠTĚŇÁTKA a také na stránkách www.bearded.cz a stránkách chovatelské stanice, kde se štěňátka narodí www.belladinotte.cz

ROK 2011

ČESKÝ ŠAMPION

ČESKÝ KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION

ČESKÝ KLUBOVÝ PRACOVNÍ ŠAMPION

2.NEJLEPŠÍ PRACOVNÍ BEARDED COLLIE ROKU

Složil zkoušku agility LA1, Primary working test a Junior working test