Dogdancing

MASTER OF DOGDANCING 1 !!!

Tak se zadařilo a s Engíkem jsme zvládli poslední jedničkovou zkoušku z dogdancingu DIVIZE D - TANEC SE PSEM, a to na výbornou - 38 bodů z 39 :-)))). a Získali jsme titul MASTER OF DOGDANCING 1! Posuzovala nás Alena Smolíková a Petra Malá.

O Nymburskou tlapku a postupové zkoušky dogdancing 19.6.2010

Super den, z trémy, kterou jsem měla minimálně týden před tím, se vyklubala velká radostSmile. Engísek se na neoficiálních závodech dogdancingu O Nymburskou tlapku, v kategorii nováčci, umístil na krásném 4.místě! Možná bysme dopadli i líp, kdyby cvičil tak jako doma :-))).

Odpoledne se konaly postupové zkoušky. Nejdřív jsme skládali divizi C F1 a Engík z této zkoušky měl 29 bodů z možných 30. Měl super náladu tak se ničim nezdržoval a zmákli jsme to za 50 vteřin (na podzim jsme tuto zkoušku neudělali protože jsme to nestihli :-))). Druhou zkoušku Divizi B HtM1 měl za 26 bodů z možných 30 a to díky tomu že Engík místo precizní chůze u nohy si tak poklusával, ale on už je takovej a jinej nebude:-))) Byl naprosto skvělej, udělal mi obrovskou radost Smile

17. 11. 2009 jsme u nás v Nymburce složili první postupovou zkoušku dogdancingu Musical dressage na výborně.

Skládali jsme 2 zkoušky, bohužel jednu jsme nestihli do časového limitu (Engíkovi se nechtěly dělat otočky), a tu druhou, podle mě tu těžší, jsme zmákli na plný počet bodů. Rozhodčí byla Alena Smolíková.