Agility

5.8.12 - MR bearded collií

Ve hře jsme se s jedním odmítnutím dostali na třetí místo - běh pro střeštěnce :-) a v agility jsme obsadili až místo 10, bohužel jsme měli 3 chyby, dvě za zóny a jednu za schozenou skočku, chyby které normálně neděláme, takže se asi budeme muset k těm zónám vrátit..V jumpingu to bylo dis.

25.9.11 NYMBURK Svatováclavské dvojzkoušky

s Engíkem jsme složili první zkoušku LA1 !!! A umístili se na 4.místě a druhou zkoušku jsme také doběhli, ale se známkou dobrou, a to jsme se umístili na místě třetím :-)))

3.9.11 - PRAHA VOUSATÝ POHÁR

V Praze v Horních Počernících u Petcentra se Engíkovi líbilo, první závod doběhl nádherně, sice uklouzl na kladině a ztratili jsme hodně času, ale to nezměnilo to, že jsem byla nadšená jak krásně běžel :-) :Byli jsme asi 20 z více jak 50 psů..

14.8.11 - MR BC RYCHETY

Jako další závod jsem přihlásila Mistrovství republiky bearded collií, i když jsme jumping doběhli, tak to nebyla žádná sláva, na Engíkovi bylo dost znát, že se mu závodit a hlavně se soustředit moc nechce. Doběhli jsme desátí, v součtu 12.

4.6.11 NYMBURK AcanaCup 2011

Naše první oficiální závody, v jumpingu jsme se diskli a v agility jsme doběhli :-) sice dvacátí, ale doběhli :-)

4. 10. 2009 Fitmin Cup Nymburk agility junioři 3. místo

V obrovské konkurenci juniorů (small, medium, large) jsme závod zaběhli bezchybně a dostali jsme se tak na krásné 3. místo.

2009 Apple Cup Mladá Boleslav hra začátečnící large 2. místo

Ve hře jsme běželi jako Vlk a Karkulka. Já musela běžet s košíčkem přeplněným jídlem a nic mi nesmělo vypadnout, startovali jsme spolu a čas se nám počítal, dokovaď jsme oba dva nedoběhli do cíle. Engík to krásně doběhl bez schozené tyčky a já s plným košíčkem. Vybojovali jsme druhé místo.

16. 8. 2009 Táborský hopík Soběslav agility youngies large 1. místo

Druhý den v Soběslavi byl pro nás určitě úspěšnější. V krásném čase s jednou schozenou tyčkou jsme obsadili 1.místo.

16. 8. 2009 Táborský hopík Soběslav jumping youngies large 2. místo

Šikulka Engík se překonal a vybojoval i v tom hroznym vedru druhé místo.

¨

15. 8. 2009 Táborský hopík Soběslav jumping youngies large 3. místo

Tak jsme jeden sobotní závod zvládli aspoň na třetí místo, v tom druhém Engík rezignoval a šel se radši schovat do chládku pod lavičku. Bylo totiž opravdu hrozný vedro.

4. 7. 2009 Neoficální závody Chlumec nad Cidlinou štěňata do 18 měsíců large 1. místo

V součtu běhů agility a jumping jsme získali první místo. A pak s krásným pohárkem hurrá na dovolenou...

9. 5. 2009 May Cup Mladá Boleslav rovinka medium 3. místo

Velmi úspěšné naše první neoficiální zavody. Engík v jeho 13 měsících porazil 21 týmů a získal třetí místo.